Шанс для Ярославки

Всі кампанії

ІСТОРІЯ КАМПАНІЇ

Поява на світ на 28 тижні вагітності і вага немовляти 1400 грамів – це завжди  загроза для здоров’я дитини та породіллі. Саме так з’явилася на світ Ярослава.

Одразу після народження дівчинка потрапила до реанімації, де її життя на цьому світі тримали медичні апарати. Маля нічого не їло і не самостійно не дихало. Лікарі не давали  жодних прогнозів, адже життя дитини трималося на волосинці.

Після 3 місяців у реанімації, у дівчинки почалася позитивна динаміка.

З’явилися сили дихати та їсти молочко самостійно. Дівчинку виписують додому, але попереджають, що у дитини можливо ДЦП. І це таки справдилося, через рік лікарі були одностайні в діагнозі.

Мама сумлінно і регулярно виконує всі рекомендації лікарів. Кожен день розписано буквально погодинно – лікувальна фізкультура, масажі, басейн, прийом медикаментів та багато іншого.

Ручки і ніжки дитини скуті хворобою. У свої 10 рочків вона не вміє ходити, говорить тільки певні звуки, сидить та стоїть недовго з підтримкою.  

Всі випробування мама мужньо  проходить з дівчинкою. Чоловік покинув родину, коли дізнався про діагноз дитини. Через хворобу Ярослави мама не може працювати, оскільки цілодобово піклується про дівчинку. Тому наша з вами допомога – це єдиний шанс провести чергову і таку необхідну реабілітацію.

Кожна реабілітація для дівчинки – це маленькі кроки до великої мети – жити повноцінним життям! Без регулярних реабілітаційних занять, отримані результати будуть поступово втрачатися і почнеться тотальний регрес. Тому необхідно продовжувати лікування, аби в майбутньому Ярослава змогла впевнено робити самостійні кроки, говорити і мати можливість жити активним життям. Позитивні перспективи неможливі без постійних реабілітацій. Є  невтримне бажання мами та доньки боротися за здоров’я, але цього нажаль мало, оскільки потрібні кошти для оплати реабілітації.

Ми звертаємо до вас із проханням допомогти зібрати кошти на реабілітацію вартість якої складає 24 000 грн. 

Ми щиро віримо, що на Ярославку чекає щасливе майбутнє, де вона зможе жити повноцінним життям без болю.

Бажана сума::24012

ВЖЕ ДОПОМОГЛИ

Anonymous
500 грн
19.03.2021
Anonymous
100 грн
05.03.2021
Anonymous
300 грн
17.02.2021
Anonymous
100 грн
13.02.2021
Anonymous
100 грн
06.02.2021
Ірина
100 грн
05.02.2021
Авторизація
Реєстрація
*
Генерація паролю