Боротьба Софійки з хворобою продовжується

Всі кампанії

ІСТОРІЯ КАМПАНІЇ

Кажуть, що біда не приходить одна. Це чітко можна простежити в історії маленької Софійки. Її поява на світ розділила життя родини на до і після. Мама дівчинки померла під час пологів. В процесі народження, дитина застрягла у маминому тазу і як результат почалася кровотеча. Породіллю врятувати не вдалося, а дівчинка отримала діагноз ДЦП. Шия дівчинки дуже пошкодилася, до всього у дівчинки почалося кисневе голодування.

Трагічні події у одній родині  –  це неабияке випробування. Втрата молодої жінки і хвороба у немовляти. На щастя, Софійка не лишилася сама – тітка Вікторія заприсягається дбати про дитину все життя, жінка забирає Соню до себе і називає своєю дитиною. 

Кожен день наповнений тяжкою боротьбою за кожен рух і звук. Керувати власним тілом дівча не може, оскільки у неї вражена лобова частина мозку. Саме вона відповідає за інтелект, розвиток і подачу сигналів у кінцівки.

Ручки і ніжки дівчинки зводить від напруги, вона не може навіть стиснути пальчики в кулачок. Нині за розвитком вона лишається на рівні 5-6 місяців, але мама Вікторія не здається. Щоденні масажі, лікувальна фізкультура, реабілітація та іпотерапія – здається, немає методу, який ще не застосовували до Софійки. І вони дають результат.

Після чергової реабілітації у маленької Софії зміцнилися м’язи спини, тулуба, шиї, верхніх та нижніх кінцівок, збільшився об’єм рухів у суглобах, покращилася пізнавальна діяльність, дівчинка стала спокійнішою.

Тому важливо не зупинятися, а активно продовжувати реабілітаційні заняття. Для цього необхідні кошти.

Ми звертаємося до всіх небайдужих підтримати нашу підопічну і дати змогу пройти чергову реабілітацію. Частину коштів було зібрано завдяки іншому проєкту «Добрунок». Залишилося зібрати лише 8850,00 грн.

На дівчинку чекає ще довгий шлях до повноцінного життя, але як відомо, дорогу зможе подужати тільки той, хто рухається. Тому наша з Вами допомога – це вагомий внесок у майбутнє дитини!

Бажана сума::5300

ВЖЕ ДОПОМОГЛИ

Anonymous
50 грн
20.02.2021
Anonymous
5000 грн
12.02.2021
Anonymous
50 грн
10.02.2021
Anonymous
100 грн
03.02.2021
Anonymous
100 грн
03.02.2021
Авторизація
Реєстрація
*
Генерація паролю