Андрійко прагне жити на рівних!

Всі кампанії

ІСТОРІЯ КАМПАНІЇ

Родина Єзерських дуже чекала на хлопчика і навіть не підозрювала, що у їхнє життя разом з синочком прийде біда.

Батьки не могли нарадуватися появі Андрійка у їхньому житті. Хлопчик зростав у любові та турботі. І одного разу слова невролога похитнули землю під ногами батьків. У віці 3 місяці  у хлопчика запідозрили ДЦП.

Після підтвердження діагнозу почалася безперервна боротьба за кожен крок синочка.  Кожен прожитий  день для Андрійка – це надзусилля, біль, сльози і численні реабілітації.

З вагою 2 кілограми і на 7 місяці вагітності – так хлопчик з’явився на світ. Реанімація, неможливість самостійно дихати, кувез замість маминих обіймів, замість молока – суміші через зонд. Так тривав перший місяць життя Андрія. Лікарі дали мамі надію на те, що хлопчик сильний і зможе впоратися.

Здавалося б, що все найгірше уже позаду. Але це був лише початок шляху, сповненого відчайдушної боротьби за життя. Перше слово “мама” лише у дев’ять років, перший крок  у 11. Хоч така довготривала і кропітка робота, але вона дає результати і позитивні зміни. Ще коли Андрійкові не було і року, Соня, мама хлопчика, почала помічати – син не такий, як усі. Він не тримав голівки, не перевертався із животика на спинку, його не цікавили іграшки, Андрій просто на них не дивився, згодом проявилася ще й косоокість. Діагноз виявився беззаперечним.

Усі 15 років Андрійчиного життя – боротьба за те, аби він став якщо не здоровим, то хоча б самостійним. Вони випробували всі методи – басейн, масаж, лікувальна фізкультура, заняття з кіньми, плавання з дельфінами, болючі уколи ботоксу – вони розслабляють м’язи, після чого на цілий місяць на ніжки накладають гіпс, щоб вирівнювалися – і так уже 10 разів. Вдавалися і до радикального – операцій на ногах. Результати є – Андрійко ходить до школи і вчиться індивідуально. Він вміє рахувати до 10, і це вже свідчить, що інтелект у нього збережений, а, отже, є й потенціал.

Але потрібно продовжувати без реабілітацій хлопчик не зможе далі розвиватися і навіть досягнення, що були до цього можуть просто зникнути.

Тому ми звертаємося до Вас підтримати Андрійка і допомогти зібрати кошти на чергову реабілітацію, вартість, якої складає  19480,00 грн.

Родина Андрійка і ми, непохитно віроми, що  майбутнє хлопчика буде без болі і  випробувань. Така безхмарна перспектива можлива лише завдяки вашій допомозі. Ми дуже просимо підтримати хлопчика і дати можливість наблизитися до своєї мети – бути вільним від хвороби і радіти життю!

Бажана сума::19493

ВЖЕ ДОПОМОГЛИ

Anonymous
100 грн
25.02.2021
Анастасія
200 грн
05.02.2021
Anonymous
200 грн
04.02.2021
Anonymous
300 грн
04.02.2021
Anonymous
100 грн
04.02.2021
Anonymous
100 грн
04.02.2021
Anonymous
100 грн
04.02.2021
Авторизація
Реєстрація
*
Генерація паролю